images22_edited.png
unity5thingsheader-1024x373_edited.png
scratchr360-360_edited_edited_edited.png

Kode  Akademi olarak amacımız deneyimli  IT Öğretmenler ile kendini teknoloji alanında geliştirmek isteyen Öğrencileri bir araya getirmek ve sürekli gelişen bilişim ve teknoloji alanında uzman bireyler yetiştirmek.
Sürekli değişim halindeki teknolojiyi  yakından takip edip değişen ve gelişen programlanma dillerini güncel şekilde öğrenime sunmaya çalışıyoruz.

Bu alanda çalışan IT Mühendisleri ile ortak hareket ediyoruz.
Kode Akademi olarak Misyonumuz: Çocuklarımıza ve Gençlerimize Kodlama dilini temelden öğretmek ve teknolojiyi teknolojiyi tüketen değilde üreten bir neslin oluşmasına katkıda bulunmak.

-Eğitimi eğlenceli hale  getirmemizin sayesinde öğrencilerimizin ilgisi hiç tükenmiyor ve başarılı oranları hep yüksek oluyor.

-Hafta sonu yaptığımız ücretsiz web seminerlerinde öğrencilerimiz bilgi ve projelerini arkadaşlarıyla paylaşma fırsatı yakalıyorlar.

Python_edited_edited.png
logo-mit-app-inventor_edited_edited.png
Kod satırları

Misyon & Vizyon

Kode Akademi olarak Misyonumuz:

 Çocuklarımıza ve Gençlerimize Kodlama dilini öğretmek ve Teknolojiyi tüketen değilde üreten bir neslin oluşmasında katkıda bulunmak.

Vizyonumuz:

 Değişen teknolojinin tüm materyallerinden faydalanmak,sürekli yenilikler üretmek ve güncel projeleri takip etmek, bu alandaki materyalleri yalın ve kullanışlı hale getirip kurs yerlerimizin öğrenime sunmaktır.

SCRATCH ,APP İNVENTOR, PYTHON, UNİTY 3D ve ROBLOX STUDİO

 Apple In ,Microsoft , Amazon , Alphabet Inc. ,Facebook, Alibaba, Tencent ,TSMC  ya da American Express gibi firmalar bu programlama dillerini kullanarak oluşturulmuştur ve bu büyük şirketlerin çalışanları ofislerde çalışmıyor. Lokasyon gittikçe daha az önem arz ediyor ve şirket çalışanlarının çok büyük bir kısmı kendi evlerinden çalışabiliyor.